Szkoda parkingowa — co warto o niej wiedzieć? - Kompleksowa obsługa szkód

Szkoda parkingowa — co warto o niej wiedzieć?

Szkoda parkingowa — co warto o niej wiedzieć?

Szkody parkingowe to jedne z najczęstszych zdarzeń zwłaszcza w zatłoczonych miejscach, takich jak np. sklepy, galerie handlowe lub hipermarkety. Pomimo że nie są zbyt poważne, jeśli chodzi o wielkość uszczerbku — warto dowiedzieć się, jak można sobie ułatwić ich rozwiązanie!

Co nazywamy szkodą parkingową?

Różnego rodzaju szkody parkingowe to nic innego jak drobne, aczkolwiek widoczne uszczerbki na pojeździe — zbity reflektor, zarysowany bok samochodu, czy też wgniecenia. Czasami nawet nie jesteśmy świadkami powstania szkody, ponieważ dochodzi do niej podczas naszych zakupów! Zarówno jako sprawca, jak i poszkodowany powinni jednak znać swoje prawa i obowiązki, które dotyczą takich sytuacji.

Znany sprawca w szkodzie

Sprawca szkody zaczekał, aż wrócisz do pojazdu lub zostawił na siebie namiary? Doskonale! W takiej sytuacji rozwiązanie potencjalnego problemu będzie bardzo proste. Pierwszym krokiem, który należy podjąć, jeśli zależy Ci na kompleksowej opiece i gwarancji zadowolenia, jest skontaktowanie się z nami w celu zgłoszenia szkody. Dzięki temu możemy natychmiastowo zająć się zaistniałą stłuczką, a Ty nie musisz się niczym martwić. W zakres wykonywanych kompetencji wchodzi nie tylko sporządzenie wymaganej dokumentacji, ale także ewentualne holowanie, zorganizowanie naprawy z OC sprawcy lub auto zastępcze.

W przypadku, gdy zdarzyła Ci się trudna sytuacja związana ze szkodą parkingową — przede wszystkim zachowaj spokój i zadbaj o swój komfort w każdym obszarze. Decydując się na wsparcie profesjonalistów, otrzymujesz nie tylko pomoc na miejscu, ale także w każdym innym etapie obsługiwania szkody.

Nieznany sprawca szkody parkingowej

Jeśli nie wiesz, kto jest sprawcą szkody, to koniecznie zrób zdjęcia z miejsca zdarzenia i zgłoś sprawę na policję, aby spróbować uzyskać nagrania z monitoringu. Jeżeli w miejscu zdarzenia nie ma monitoringu, spróbuj zapytać osób, której znajdowały się na parkingu czy nie widziały tego zdarzenia. Jeśli te sposoby nie przyniosą rezultatu w ustaleniu tożsamości sprawcy, zgłoś się do nas, a my postaramy się oszczędzić Ci stresu i kompleksowo pomóc w rozwiązaniu problemu.

Kompleksowa pomoc i obsługa szkody parkingowej

Różnego rodzaju kolizje lub wypadki mogą zdarzyć się każdemu, o dowolnej porze dnia lub nocy. Z tego właśnie względu decydując się na nasze usługi, otrzymujesz wsparcie 24/7! Pomożemy Ci zarówno w momencie powstania szkody, jak i na etapie dochodzenia roszczeń związanych ze szkodą powypadkową w obszarze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego.

Pamiętaj także o tym, że nawet w przypadku szkody parkingowej ubezpieczyciel może próbować wypłacić zaniżone odszkodowanie. Jeśli oddasz tę sprawę w nasze ręce — masz pewność, że pozyskamy dla Ciebie jak najlepsze warunki odszkodowania, a także zapewnimy samochód zastępczy w przypadku dużego uszkodzenia pojazdu.

Jesteś osobą poszkodowaną w wyniku kolizji parkingowej i chcesz ubiegać się o odszkodowanie od sprawcy? W Kolizja.pl oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze dochodzenia roszczeń!

Masz pytania w związku z wysokością odszkodowania w przypadku szkody parkingowej? Zadzwoń pod numer +48 666 010 555

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonZADZWOŃ