Jak sprawdzić, czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania? - Kompleksowa obsługa szkód

Jak sprawdzić, czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania?

Jak sprawdzić, czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania?

Zastanawiasz się, czy ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie, ale nie wiesz jak to sprawdzić? W takim momencie warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów, aby w kilku prostych krokach zadbać o swój komfort.

W jaki sposób to sprawdzamy?

Aby przekonać się o tym czy ubezpieczyciel prawidłowo oszacował szkodę, należy przede wszystkim uzyskać od niego wstępne rozliczenie szkody. Po uzyskaniu dokumentacji wystarczy, że prześlesz ją do nas – a my zaczniemy ją weryfikować. Zwróć uwagę, że analizie poddajemy nie tylko świeże przypadki, ale nawet kolizję do 3 lat wstecz!

Etap weryfikacji zgłoszenia

W tym momencie kompleksowo zajmujemy się analizą wartości przyznanego odszkodowania przez ubezpieczyciela. Aby kwota odszkodowania była adekwatna, powinna mieć wartość pozwalającą na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed szkody.

Podczas weryfikacji opieramy się na współpracy z niezależnym rzeczoznawcą. Jego zadaniem jest sprawdzenie poprawności wyliczeń oraz sporządzenie swojej kalkulacji, która pozwoli porównać oba warianty odszkodowania. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz się niczym martwić — zajmujemy się wszystkim.

Etap działania i reprezentowania

Wszystko wyszło tak, jak powinno i uzyskałeś odpowiednie odszkodowanie? Świetnie! A co, jeśli sporządzona kalkulacja pokazuje, że ubezpieczyciel znacznie obniżył odszkodowanie? W takim wypadku również jesteśmy do Twojej dyspozycji i po przeprowadzonej analizie możemy reprezentować Cię przed ubezpieczycielem. Dzięki temu zaczynamy proces, który ma na celu wyegzekwowanie należnego odszkodowania — zgodnie z nową, rzetelną analizą.

Wydaje Ci się, że odszkodowanie, które uzyskałeś po wypadku, jest zbyt niskie? Nie trać swojego czasu i środków — przekonaj się, czy te obawy są słuszne! W Kolizja.pl zajmujemy się weryfikacją odszkodowań, aby wyeliminować przypadki zaniżonego odszkodowania.

Masz pytania odnośnie dochodzenia roszczeń, zaniżonego odszkodowania lub związanych z tym formalności?  Zadzwoń pod numer +48 666 010 555.

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonZADZWOŃ