Dlaczego warto w pierwszej kolejności zadzwonić do nas z miejsca zdarzenia? - Kompleksowa obsługa szkód

Dlaczego warto w pierwszej kolejności zadzwonić do nas z miejsca zdarzenia?

Dlaczego warto w pierwszej kolejności zadzwonić do nas z miejsca zdarzenia?

Nawet niewielka stłuczka potrafi przysporzyć wielu emocji. Doskonale rozumiemy takie sytuacje i co za tym idzie — decyzje podejmowane w takich chwilach. Jednak aby nieco ułatwić poszkodowanemu (a także sprawcy) tego typu sytuacje, wyjaśniamy najważniejsze powody, dlaczego warto skontaktować się z nami prosto z miejsca zdarzenia i otrzymać kompleksową pomoc.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji o dowolnej porze

Wypadki zdarzają się o różnych porach — rano w drodze do pracy, w popołudniowym korku, a także nocą, gdy widoczność jest znacznie mniejsza. Doskonale to rozumiemy i z tego względu służymy pomocą o każdej porze dnia i nocy. Dzwoniąc do nas z miejsca wypadku, otrzymasz niemal natychmiastową pomoc. Oferujemy holowanie, samochód zastępczy, parking strzeżony  czy weryfikację odszkodowania.

Kontaktując się z nami wcześniej, dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić

Jeśli nie chcesz, aby zaskoczyły Cię nagłe emocje i problemy podczas stłuczki lub wypadku, możesz już wcześniej dowiedzieć się, jak postępować w takiej sytuacji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz — a my opowiemy jak przygotować się na ewentualne zdarzenia drogowe, co możesz w takiej sytuacji zrobić oraz jak zachować zimną krew nawet w trudnych momentach. Wsparcie, które od nas otrzymasz to coś więcej, niż pomoc podczas wypadku — to przede wszystkim spokój i komfort, który będziesz czuć zawsze, gdy wsiądziesz za kierownicę.

Otrzymasz usługi, których dokładnie potrzebujesz

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy pełne wsparcie, począwszy od holowania, przez spisanie odpowiednich dokumentów, aż do dochodzenia roszczeń po wypadku. Dzięki temu bez problemu poradzisz sobie w stresującej sytuacji, a większością zmartwień zajmiemy się my. Dodatkowo nie musisz się martwić o koszty — wszystko odbędzie się w formie bezgotówkowej, a należna kwota zostanie pokryta z OC sprawcy lub  Twojego AC.

Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze

Dochodzenie roszczeń to dosyć trudna sprawa, zwłaszcza jeśli sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu. Jednak z naszą pomocą będzie to o wiele prostsze! Posiadamy zaplecze doświadczonych rzeczoznawców i prawników, dzięki czemu gwarantujemy zabezpieczenie Twojej szkody na każdym etapie występowania. Dotyczy to nie tylko samej kolizji, ale także zakończenia likwidacji szkody.

Zadbamy o Twój pojazd

Na skutek kolizji lub wypadku Twój samochód wymaga naprawy, ale nie masz gdzie go przechować? To żaden problem! Zabezpieczymy i przechowamy go na specjalnym parkingu strzeżonym, gdzie będzie odpowiednio chroniony. Dodatkowo wszelkie koszty z tym związane zostaną rozliczone bezgotówkowo z polisy OC sprawcy.

Wybierając nasze wsparcie, nie musisz się niczym więcej martwić, ponieważ otrzymujesz pełen zestaw usług. Nic więc w tym dziwnego, że warto do nas zadzwonić w pierwszej kolejności z miejsca wypadku i zadbać o swój komfort, spokój, a także bezpieczeństwo.

Masz pytania w związku z naszymi usługami? Zadzwoń pod numer +48 666 010 555.

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonZADZWOŃ