Odszkodowania Koszalin - Kompleksowa obsługa szkód

ODSZKODOWANIA KOSZALIN

Ubezpieczyciel chce wypłacić Ci zaniżone odszkodowanie, a Ty nie posiadasz wiedzy prawniczej i nie wiesz co zrobić? Bezgotówkowo pomożemy Ci wyegzekwować należne odszkodowanie.

ODSZKODOWANIA KOSZALIN

 

Świadczymy pomoc prawną w zakresie odszkodowań ubezpieczeniowych. Posiadamy również doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody osobowe i śmierć bliskiej osoby oraz specjalizuje się w odszkodowaniach z tytułu szkód ze zdarzeń medycznych.

 

Kolizja.pl działa profesjonalnie w oparciu o przepisy prawne i z poszanowaniem tajemnicy zawodowej. Zapewniamy pełną poufność przekazywanych nam informacji zarówno w czasie podejmowania działań w zakresie dochodzenia odszkodowania, jak i po zakończonej współpracy. Dzięki wieloletniemu partnerstwu z biegłymi rzeczoznawcami majątkowymi firma wypracowała własną, skuteczną metodę na dochodzenie odszkodowań za szkody komunikacyjne z OC sprawcy.

 

Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy stosowne dokumentacje związane z odszkodowaniami oraz reprezentujemy naszych klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami, zarządami dróg i innymi instytucjami w Koszalinie i całym województwie.

Uzyskaj pomoc prawną

Odszkodowania Koszalin

Współpraca z nami gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia. Oferujemy zarówno konsultacje telefoniczne jak i osobiste w naszym biurze. Przed spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnej daty spotkania. Udzielamy wsparcia na terenie Koszalina, województwa zachodniopomorskiego oraz województw ościennych.

Prześlij kalkulację ubezpieczyciela

Zweryfikuj czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania

Prześlij do nas kalkulację szkody od ubezpieczyciela. Zweryfikujemy jej poprawność, a w razie potrzeby – bezgotówkowo pomożemy Ci w wyegzekwowaniu należnego odszkodowania.

Dane kontaktowe:

Kolizja.pl

ul. Gdańska 16B

70-661 Szczecin

 

 

Telefon: +48 666 010… Pokaż numer

E-mail: b…@k.plPokaż e-mail

    Call Now ButtonZADZWOŃ