✅Naprawy blacharsko - lakiernicze - Kompleksowa obsługa szkód

Naprawy
blacharsko-lakiernicze

Twój pojazd został uszkodzony w wypadku? Zapewnimy Ci naprawę w renomowanym warsztacie, a koszty zostaną pokryte z polisy OC sprawcy lub Twojego AC.

Naprawy blacharsko – lakiernicze

Twój pojazd został uszkodzony w wypadku? Skorzystaj z naszej pomocy w zakresie napraw blacharsko – lakierniczych. W ramach świadczonych przez nas usług serwisujemy pojazdy w warsztatach partnerskich. Są to Autoryzowane Stacje Obsługi oraz inne profesjonalne serwisy blacharsko-lakiernicze. Pojazdy są naprawiane zgodnie z technologią producenta.

Po wykonaniu napraw, pojazd przechodzi rutynowe badania techniczne w celu uzyskania zaświadczenia o dopuszczeniu do ruchu. Usługi realizujemy bezgotówkowo, a koszty napraw pokrywane są z polisy OC sprawcy lub Twojego AC.

Zamów naprawę

W TWOIM IMIENIU ZORGANIZUJEMY NAPRAWĘ BLACHARSKO-LAKIERNICZĄ

 

  1. Skontaktuj się z Kolizja.pl. Numer alarmowy działa 24h / 7 / 365. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
  2. Wyślemy lawetę po uszkodzony pojazd.

Naprawa po kolizji w Szczecinie – kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze

Naprawy powypadkowe organizujemy tylko w renomowanych serwisach. Niezależnie od tego, czy był to poważny wypadek drogowy, czy mniej inwazyjna naprawa po kolizji w Szczecinie – możemy przywrócić Twojemu samochodowi jego dawną świetność i sprawić, że będzie wyglądał jak przed szkodą. My oraz nasi partnerzy dbamy o wysokie standardy i dokładamy wspólnie wszelkich starań, aby wszystkie naprawy były wykonywane na najwyższym poziomie.

Naprawa po kolizji w Szczecinie – wszystko fachowo i bez ponoszenia kosztów.

Firma Kolizja.pl współpracuje z siecią serwisów, na którą składają się zarówno autoryzowane, jak i nieautoryzowane warsztaty. Nasi partnerzy starannie dobierają współpracowników, aby  oferowane usługi były bezkonkurencyjne i wysokiej klasy. Naprawa po szkodzie w Szczecinie czy okolicy nigdy dotąd nie była tak łatwa. Zleć te działania Kolizja.pl, a my zadbamy o to, żeby zrealizować Twój cel. Co więcej, nie będzie Cię to kosztowało ani złotówki, wszystko załatwimy z ubezpieczycielem. Masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat bezgotówkowej naprawy? Skontaktuj się z nami.

Czego możesz oczekiwać od naszych usług naprawy po szkodzie w Szczecinie?

  • profesjonalizm,
  • naprawa na oryginalnych materiałach i częściach,
  • rzetelnie sporządzona kalkulacja naprawy,
  • indywidualne podejście.

 

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo klientów i dlatego jesteśmy w stanie zorganizować naprawę blacharsko-lakierniczą w profesjonalny sposób, korzystając z wiedzy i umiejętności wykwalifikowanych pracowników oraz stosując oryginalne materiały i części. Wybierz jakość oraz staranność i nie martw się kosztami – wszystko zostanie rozliczone z ubezpieczycielem sprawcy.

 

 

Naprawa powypadkowa w Szczecinie przywrócimy Twój samochód do stanu sprzed szkody.

Firma kolizja.pl zbudowała solidną sieć partnerskich warsztatów naprawczych, konsekwentnie dotrzymując kroku stale zmieniającej się branży. Dbamy nie tylko o to, by naprawa powypadkowa w Szczecinie była na możliwie jak najwyższym poziomie, ale też troszczymy się o satysfakcję klienta oraz fachowe doradztwo.

 

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej pomocy naprawa z OC sprawcy w Szczecinie przebiega płynnie i bez problemu. Dbamy o zapewnienie kompleksowego procesu likwidacji szkody z ubezpieczycielem, równocześnie gwarantując wysoki poziom zaangażowania w jakość oraz efekt końcowy naprawy, który zapewnia spokój ducha poszkodowanemu. Uczestnictwo w wypadku jest wystarczająco stresujące i dlatego zasługujesz na skorzystanie z usług firmy, która nie tylko zajmie się Twoim pojazdem i zwróci Ci naprawiony do stanu sprzed wypadku z idealnym dopasowaniem kolorystycznym, ale także firmy, która będzie trzymać Cię za rękę podczas całego procesu –  robimy to, zapewniając najlepszą i przyjazną obsługę.

 

Masz dodatkowe pytania, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Call Now ButtonZADZWOŃ