✅Holowanie - Pomoc Drogowa - Kompleksowa obsługa szkód

Holowanie – Pomoc Drogowa

Byłeś uczestnikiem kolizji i potrzebujesz wsparcia pomocy drogowej? W ramach świadczonych usług zajmiemy się Twoim uszkodzonym autem i odholujemy je we właściwe miejsce.

Skontaktuj się z nami

Holowanie – Pomoc Drogowa – Autoholowanie

Miałeś wypadek, przebiłeś oponę czy dotknęło Cię inne zdarzenie losowe, które uniemożliwia dalszą jazdę? W ramach kompleksowej obsługi szkód zapewniamy także usługę holowania Twojego pojazdu. Jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do nas!

Skontaktuj się z nami

Holowanie – kompleksowa pomoc drogowa w Szczecinie

Nikt nie chce utknąć na drodze po kolizji lub wypadku, dlatego warto mieć pod ręką numer telefonu do sprawdzonej firmy, zapewniającej holowanie w Szczecinie. Szczęśliwie, teraz istnieje sposób na uzyskanie dokładnych i profesjonalnych usług holowniczych w tych okolicach i to bezgotówkowo, bez opłat ze strony klienta.

 

Nasza firma, w ramach świadczenia kompleksowej obsługi szkód, zapewnia pomoc drogową – w tym holowanie bezgotówkowe w Szczecinie. Jeśli więc w razie potrzeby zadzwonisz po nas, wiedz, że już nigdy nie będziesz musiał się martwić nieoczekiwanym problemem na drodze!

Holowanie po kolizji w Szczecinie – błyskawicznie, bezgotówkowo, bezproblemowo.

Usługi holownicze wykonujemy dla klientów bezkosztowo, a rozliczane są z ubezpieczycielem sprawcy. Zdarzenia na drodze są różne. Zazwyczaj jest tak, że pojazd po kolizji czy wypadku nie nadaje się do dalszej jazdy, gdyż stwarza zagrożenie na drodze lub jego dalsza podróż jest niemożliwa. Wtedy wystarczy wykonać jeden telefon, a firma Kolzja.pl bezproblemowo udzieli fachowej pomocy.

Czym wyróżniają się usługi holownicze w Kolizja.pl?

  • natychmiastowa i bezgotówkowa pomoc,
  • całodobowa pomoc drogowa,
  • kompleksowe wsparcie i empatia,
  • specjalistyczny sprzęt.

 

Holowanie po wypadku w Szczecinie czy po kolizji jest wykonywane najszybciej, jak to tylko możliwe. Sam pojazd zostaje odholowany we wskazane miejsce – np. do serwisu lub na strzeżony parking, gdzie będzie zabezpieczony oczekiwał na oględziny przez rzeczoznawcę.

Holowanie po wypadku lub kolizji – jesteśmy do dyspozycji!

Nasza oferta usług holowniczych oznacza, że otrzymasz szybką pomoc drogową w całym Szczecinie i okolicach –  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Unikalny system współpracy sprawi, że za wykonane usługi nie zapłacisz ani grosza. Wszystko zostanie rozliczone z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia.

Call Now ButtonZADZWOŃ