Pomoc drogowa TIR Szczecin

holowanie tir szczecin

Pomoc drogowa TIR Szczecin

Pomoc drogowa TIR Szczecin

holowanie tir szczecin

Firma Kolizja.pl nie tylko udziela pomocy drogowej autom osobowym, ale też pojazdom o dużych gabarytach typu: TIR, ciągniki siodłowe lub naczepy. Mamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu oraz usługach ciężarowej pomocy drogowej, niosąc pomoc poszkodowanym w wypadkach oraz awariach sprzętowych. Zapewniamy kompleksową pomoc dla wszystkich rodzajów aut. Do naszych zadań należy usunięcie pojazdu z drogi oraz bezpieczne przetransportowanie go do miejsca docelowego, ustalonego z Klientem. Posiadamy profesjonalne samochody holownicze, które sprostają każdemu wyzwaniu, a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Pojazdy którymi dysponujemy to najwyższej klasy holowniki do misji specjalnych, które doskonale sobie radzą w trudnych zdarzeniach drogowych. 

Naszą najmocniejszą stroną jest logistyka, ponieważ wiemy jak zorganizować holowanie, aby odbyło to się szybko i sprawnie. Do naszych zadań nie należy tylko samo holowanie aut, ale również profesjonalne naprawy na drodze i usuwanie usterek. Dzięki takiej pomocy można uruchomić pojazd awaryjnie i uniknąć holowania. Mogą Państwo spokojnie powierzyć nam swój pojazd. Dzięki auto pomoc TIR Szczecin naprawa, ratownictwo drogowe TIR i holowanie innego rodzaju gabarytowych pojazdów to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia. Holujemy pojazdy ciężarowe na całej Unii Europejskiej.

HOLOWANIE JEDNOŚLADÓW  

Wiadome jest to, że po jezdni poruszamy się różnymi pojazdami wliczając w to jednoślady. Coraz więcej osób decyduje się na jazdę motocyklem, skuterem czy quadem. Jest to bardzo fajna sprawa, ale trzeba brać pod uwagę, że te maszyny też ulegają awarii. Co jakiś czas na drodze znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia, gdzie nie jesteśmy w stanie wrócić swoim motocyklem lub skuterem do domu – powody mogą być różne, od błahego braku paliwa, po jakąś poważną usterkę. Warto więc mieć przy sobie telefon, aby zadzwonić po pomoc drogowa Szczecin Prawobrzeże, a my zrobimy wszystko, aby Państwu pomóc. Najbardziej bezpieczną i najszybszą metodą na przetransportowanie motocykla jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Z naszej strony możemy zaoferować Państwu holowanie motocykla Szczecin, holownikami wysokiej klasy. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra dysponuje wiedzą niezbędną do prawidłowego zamocowania pojazdu. Należy zwrócić uwagę na gabaryty i ciężar motocykla oraz sposób zabezpieczenia w trakcie przewozu. Mały błąd przy mocowaniu grozi poważnymi konsekwencjami: uszkodzeniem, przewróceniem, a w najgorszym przypadku nawet wypadnięciem pojazdu. Z nami Twój motocykl dotrze bezpiecznie do celu.

No Comments

Post A Comment