Pomoc drogowa laweta 24h 2020 Szczecin

Pomoc drogowa laweta 24h 2020 Szczecin

Pomoc drogowa laweta 24h 2020 Szczecin

Jednym z podstawowych zadań naszej firmy jest świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej, która między innymi polega na transporcie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych na lawetach i holownikach. W zależności od typu auta i uszkodzeń, do przewozu wykorzystywany jest inny specjalistyczny sprzęt. Najczęściej pomoc drogowa transportuje auta na lawetach. 

Nasza laweta Szczecin Prawobrzeże odbiera auta, które zostały uszkodzone i odholowują je do miejsca wskazanego przez właściciela pojazdu. Bardzo dobrymi i mocnym samochodami do holowania są duże auta z napędem 4×4. Poruszając się lawetą należy pamiętać o ładowności przyczepy. W żadnym wypadku nie można przekraczać jej ładowności. Jeżeli kierowca posiada prawo jazdy kat. B może poruszać się zestawem o masie całkowitej do 3,5 t. Cięższe zestawy można holować mając kat. B+E.

W miejscu, w którym wydarzył się wypadek laweta Szczecin bardzo jest przydatna również przy innych czynnościach. Może na przykład postawić na koła pojazd, który dachował lub wyciągnąć rozbite auto z rowu. Na lawecie przewozimy również samochody w pełni sprawne lub auta zabytkowe, dla których przejazd na dłuższej trasie (np. na zlot) byłaby dość sporym problemem. W podobny sposób sprowadza się samochody z zagranicy, które mają nieuregulowaną dokumentację.

AUTOHOLOWANIE SZCZECIN I OKOLICE

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie lecz świadczymy usługi na terenie całej Unii Europejskiej. Poważne uszkodzenie samochodu lub stłuczka to jedne z najgorszych możliwych scenariuszy na drodze dla każdego kierowcy. W mieście czyhają na nas różnego rodzaju niebezpieczeństwa np. przepychanka na rondzie czy wymuszanie pierwszeństwa, co sprawia, że łatwo dochodzi do kolizji. Więc, jeśli potrzebna będzie laweta, która dojedzie na teren tego miasta – zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy od tego, aby Państwu pomóc zapewniając autoholowanie Szczecin 24h, które szybko upora się z problemem. Jeżeli okaże się, że samochód nie nadaje się do samodzielnej jazdy, dołożymy wszelkich starań, aby odholować auto w docelowe miejsce. Gwarantujemy, że usługa będzie wykonana zgodnie z przepisami, bezpiecznie dla Państwa auta, a przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego.

No Comments

Post A Comment