JESTEŚ KIEROWCĄ, BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

JESTEŚ KIEROWCĄ, BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

całodobowa pomoc drogowa - rapidcar.eu

Z roku na rok przybywa coraz więcej samochodów, co wiąże się ze wzmożonym ruchem ulicznym. Wybierając się w trasę, mogą napotkać nas różne sytuacje, które narażają kierowców na nieszczęśliwe zdarzenia. Może to być usterka, którą sam nie jesteś w stanie usunąć, rozładowany akumulator czy kolizja. Taka sytuacja wymaga wezwania profesjonalisty, który zajmie się wszystkim od początku do końca. W takich momentach pierwsze co zazwyczaj robimy to chwytamy za telefon i szukamy pomocy. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie przygotowany właściwy numer telefonu, aby nie denerwować się, tylko szybko wezwać pomoc. Nasza pomoc drogowa Szczecin 24h w każdej chwili gotowa jest, aby Ci pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się w miejscu, gdzie nas potrzebujesz. Oczekując na nasz przyjazd pamiętaj, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć miejsce, stosując trójkąt oraz zakładając kamizelkę odblaskową. Kiedy mamy już dobrze zabezpieczony pojazd i jesteśmy widoczni na drodze, możemy spokojnie oczekiwać na przyjazd naszych specjalistów. 

 

KIEDY AUTO CAŁKOWICIE ODMÓWI POSŁUSZEŃSTWA

 

Niestety awarie zdarzają się najczęściej w nietypowym miejscu i o nietypowej porze. Traumą każdego kierowcy jest to, kiedy auto przestanie na dobre z nami współpracować. W tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak tylko wezwać Szczecin autoholowanie naszej firmy Kolizja.pl

Posiadamy specjalistyczne samochody i lawety, które w bezpieczny sposób przetransportują każdy rodzaj samochodów tj. osobowe, terenowe, busy, dostawcze czy ciężarowe TIR, wózki widłowe,motory, a nawet auta zabytkowe. Należy zwrócić uwagę na to, że usługa autoholowania polega na przyjeździe lawety i holowaniu samochodu do warsztatu, bez podejmowania próby naprawy na miejscu. Dlatego kierowca powinien mieć pewność, że auta nie da się zbyt szybko naprawić w miejscu, w którym się aktualnie znajduje. Takie rozwiązanie dotyczy też osób, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą czekać na mechanika, który podejmie próbę naprawy auta. Dołożymy wszelkich starań, aby Szczecin laweta w bezpieczny sposób odprowadziła Państwa pojazd do warsztatu lub we wskazane miejsce. 

 

POMOC DROGOWA – CO WARTO WIEDZIEĆ

 

Podstawową informacją jest fakt, że nasza pomoc drogowa szczecin 24h jest dostępna w każdej chwili. Nie musisz się martwić o to, że pozostaniesz sam z zepsutym pojazdem na środku drogi. Czas naszego przyjazdu uzależniony jest od miejsca, w którym znajduje się uszkodzone auto. Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania doprowadzić do minimum. 

 

Pomoc drogowa oferuje swoje usługi w zakresie:

  • holowanie samochodów osobowych, ciężarowych TIR, dostawczych, motocykli, łodzi itp.
  • transport na lawecie
  • awaryjne otwieranie aut
  • rozruch pojazdu
  • drobne naprawy
  • mobilna wulkanizacja
  • dowóz paliwa

 

 Często wyruszamy w drogę z niewielką sumą pieniędzy w kieszeni i w przypadku zepsutego auta lub kolizji boimy się, że przez brak gotówki pomoc drogowa odmówi nam pomocy. Nic bardziej mylnego ! Nasza firma rozlicza się bezgotówkowo, co sprawia, że nie dokładasz sobie dodatkowego stresu. 

Innym równie ważnym aspektem jest to, że dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy, które wykorzystujemy w naszej pracy były utrzymane w doskonałym stanie technicznym. Systematycznie sprawdzamy czy prawidłowo działają, by bez problemu móc udzielić Państwu pomocy.

No Comments

Post A Comment