Adwokat odszkodowania Szczecin - Kompleksowa obsługa szkód

ADWOKAT ODSZKODOWANIA SZCZECIN

Ubezpieczyciel chce wypłacić Ci zaniżone odszkodowanie, a Ty nie posiadasz wiedzy prawniczej i nie wiesz co zrobić? Bezgotówkowo pomożemy Ci wyegzekwować należne odszkodowanie.

Adwokat odszkodowania Szczecin

 

Świadczymy pomoc prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań ubezpieczeniowych. Dzięki współpracy z biegłymi rzeczoznawcami majątkowymi wypracowaliśmy własną metodę dochodzenia odszkodowań za szkody komunikacyjne z OC sprawcy.

 

Jednocześnie posiadamy doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody osobowe i śmierć osoby najbliższej oraz z tytułu szkód ze zdarzeń medycznych. Współpraca z nami gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia.

Uzyskaj pomoc prawną

Adwokat odszkodowania Szczecin

Współpraca z nami gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia. Oferujemy zarówno konsultacje telefoniczne jak i osobiste w naszym biurze. Przed spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnej daty spotkania. Udzielamy wsparcia na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz województw ościennych.

Prześlij kalkulację ubezpieczyciela

Zweryfikuj czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania

Prześlij do nas kalkulację szkody od ubezpieczyciela. Zweryfikujemy jej poprawność, a w razie potrzeby – bezgotówkowo pomożemy Ci w wyegzekwowaniu należnego odszkodowania.

Dane kontaktowe:

Kolizja.pl

ul. Gdańska 16B

70-661 Szczecin

 

 

Telefon: +48 666 010… Pokaż numer

E-mail: b…@k.plPokaż e-mail

    Call Now ButtonZADZWOŃ