Odzyskiwanie odszkodowań

Ubezpieczyciel chce wypłacić Ci zaniżone odszkodowanie, a Ty nie posiadasz wiedzy prawniczej i nie wiesz co zrobić? Bezgotówkowo pomożemy Ci wyegzekwować należne odszkodowanie.

Profesjonalne odzyskiwanie odszkodowań

Znalazłeś się w trudnej sytuacji, bo ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci należnego odszkodowania? Pomożemy Ci wyegzekwować należną kwotę odszkodowania, a w razie potrzeby – wystąpimy na drogę postępowania sądowego i poprowadzimy sprawę do momentu uzyskania należności.

 

Nasza firma Kolizja to kilkanaście lat doświadczenia w zakresie kompleksowej obsługi szkód drogowych. Działamy bezgotówkowo – oznacza to, że naszą prowizję pobierzemy po zakończeniu sprawy.

 

Zajmujemy się przede wszystkich odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych (OC, AC, NNW), ale pomagamy także klientom w egzekwowaniu ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

Uzyskaj pomoc prawną

Jak zweryfikować czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania?

 

  1. Prześlij nam kalkulację od ubezpieczyciela. Zgłoś się do ubezpieczyciela, uzyskaj od niego kalkulację szkody i prześlij do nas.
  2. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Dokonamy ponownej analizy wartości przyznanego odszkodowania przez ubezpieczyciela. Nasz rzeczoznawca zweryfikuje poprawność wyliczeń i sporządzi swoją kalkulację.
  3. Będziemy reprezentować Cię przed ubezpieczycielem. Kalkulację wykonujemy przeważnie w ciągu 24h – zależy nam na rzetelnym zbadaniu Twojej sprawy. Jeżeli uznamy, że proponowane odszkodowanie jest zaniżone, możemy zaproponować reprezentację przed ubezpieczycielem i wyegzekwowanie należnego odszkodowania.
Prześlij kalkulację ubezpieczyciela

O nas

Nasza firma to kilkanaście lat wspierania kierowców poszkodowanych w wypadkach, zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą szkód i świadczymy usługi z zakresu odzyskiwania odszkodowań, pomocy drogowej, napraw blacharsko – lakierniczych i pojazdów zastępczych.

 

Przy świadczeniu naszych usług nie korzystamy z usług pośredników. Posiadamy własne zaplecze specjalistów (rzeczoznawcy, prawnicy, kierowcy), dzięki czemu działamy szybko i skutecznie.

Dlaczego my?

  • Rozliczymy się bezgotówkowooznacza to, że naszą prowizję pobierzemy po pomyślnym zakończeniu sprawy (zostanie odliczona od odszkodowania, które wyegzekwujemy od ubezpieczyciela). Jeżeli chcesz – możemy również wykupić od Ciebie szkodę, dzięki czemu błyskawicznie otrzymasz pieniądze
  • Twoja szkoda zostanie obsłużona kompleksowozapewnimy Ci pełną obsługę w trudnej sytuacji: holowanie, naprawa i badania techniczne pojazdu w ASO, pojazd zastępczy z OC sprawcy i reprezentacja przed ubezpieczycielem
  • Gwarancja satysfakcjifirma Kolizja to wiele lat wspierania kierowców w trudnej sytuacji prawnej. Gwarantujemy, że nasi specjaliści rzetelnie przeanalizują Twoją sprawę i doradzą Ci jak osiągnąć najlepszy efekt w negocjacjach z ubezpieczycielem
  • Zabezpieczymy Cię w przyszłościzapewnimy Ci wsparcie na terenie całej Polski i Europy za 1 zł dziennie dzięki naszemu Pakietowi Ochronnemu – sprawdź jak!

Zweryfikuj czy ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania

Prześlij do nas kalkulację szkody od ubezpieczyciela. Zweryfikujemy jej poprawność, a w razie potrzeby – bezgotówkowo pomożemy Ci w wyegzekwowaniu należnego odszkodowania.

Dane kontaktowe:

Kolizja.pl

ul. Gdańska 16B

70-661 Szczecin

 

 

Telefon: +48 666 010… Pokaż numer

E-mail: b…@k.plPokaż e-mail

Najczęściej zadawane pytania

Mój ubezpieczyciel zaproponował części zamienne przy naprawie pojazdu - jak się zachować?

Nie powinieneś zgadzać się na taką propozycję. Obowiązkiem ubezpieczyciela jest doprowadzenie pojazdu do stanu sprzed szkody, więc jeżeli pojazd posiadał oryginalne elementy, to takie same powinny pojawić się po naprawie.

Ubezpieczyciel zaniżył stawkę mojego ubezpieczenia, co dalej?

Prześlij do nas kalkulację ubezpieczyciela – nasz rzeczoznawca oceni jej poprawność. Jeżeli odszkodowanie okaże się zaniżone, możemy zaproponować Ci dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela lub wykupienie Twojej szkody.

Jaka jest wysokość prowizji za Wasze usługi?

Wysokość naszej prowizji to % odzyskanego ubezpieczenia i podlega indywidualnej negocjacji. Zależy nam, aby było to dla Ciebie opłacalne, dlatego na pewno dojdziemy w tej kwestii do porozumienia 🙂 Jeżeli zależy Ci na czasie, możemy zaproponować również wykupienie od Ciebie szkody – w takim wypadku błyskawicznie otrzymasz od nas gotówkę.